top of page

BARİYERLER

KOLLU 

KOLLU BARİYERLER genel itibariyle otopark girişleri ve ticari/kamu/konut girişlerinde yüksek güvenlik gerektirmeyen alanlarda kullanılır. Giriş ve çıkışların yoğunluğu ve sıklığına göre ayarlanabilen çözümler uygulanmaktadır. Dış etken şartlarına dayanıklıdır. Ortam şartlarına göre istenilen -30°C ve +55°C dereceye göre çalışmaktadır. Bariyer sisteminin açılma süresi kolun boyutuna ve mekanizma türüne göre 1 ile 10 saniye arasında değişir.

24 V ya da 220 V ile çalışan ürün seçenekleri mevcuttur. Tedarik ve montaj süresi, istenilen ürünün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.

MANTAR

FAAC J200 MANTAR BARİYERLER
"YERLEŞİM BÖLGELERİNE UYGUN"

FAAC J200 HA otomatik mantar bariyer
FAAC J200 HA otomatik mantar bariyer, özellikle yerleşim alanlarında trafiğin akıllı ve otomatik kontrolü için uygundur.
FAAC J200SA yarı otomatik hareketli mantar bariyer
FAAC J200SA yarı otomatik hareketli mantar bariyer, herhangi bir geçiş ve/veya park kontrol sorununu güç kaynağına ihtiyaç duymadan çözer.
FAAC J200 F sabit mantar bariyer 
FAAC J200 F sabit mantar bariyer, yaya alanlarını kalıcı olarak belirlemenizi ve otomatik mantar bariyerler ile karma kurulumları tamamlamanızı sağlar.

FAAC J275HA otomatik mantar bariyer
FAAC J275HA otomatik mantar bariyer, birçok günlük transit geçişin beklendiği, ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları gibi tüm alanlar için önerilir.
FAAC J275SA yarı otomatik mantar bariyer
FAAC J275SA yarı otomatik mantar bariyer özellikle kent merkezleri ve elektrik tesisatının döşenmesinin zor olduğu alanlar için uygundur.
FAAC J275F sabit mantar bariyer
FAAC J275F F sabit mantar bariyer, yaya alanlarını kalıcı olarak belirlemenizi ve otomatik mantar bariyerler ile karma kurulumları tamamlamanızı sağlar.

FAAC J355HA M30-P1 otomatik mantar bariyer ASTM F 2656-07 çarpma testinden başarıyla geçmiş ve saatte 50 km (M30) hızla giden 6.800 kg ağırlığındaki bir kamyonu toplamda 1 metreden daha az içe girme ile durdurabildiği kanıtlanmıştır (P1). Bu nedenle FAAC J355 mantar bariyerler, hava limanları, büyük elçilikler, bankalar, limanlar, hükümet bİnaları vb. hassas alanların korunması için uygundur.

kollu
mantar
bottom of page